X
تبلیغات
اخبار ورزش آموزشگاهي لرستان
گردآوري اخبار

سرمربي تيم فوتسال دانش‌آموزي لرستان گفت: مسابقات ليگ برتر دانش‌آموزي كشور كه با حضور 10 تيم در 2 گروه در جريان بود تا ۳۰ دی‌ماه تعطيل شد.

داوود حسنوند اظهار داشت: به دليل فرا رسيدن امتحانات نوبت اول دانش‌آموزان، اين مسابقات از هفته هشتم به صورت موقت تعطيل شد تا پس از برگزاري امتحانات نوبت اول، از بهمن‌ماه سال جاري پيگيري شود.

وي افزود: تيم لرستان در هفته هفتم با قرعه استراحت مواجه بود و ۳۰ دي در هفته هشتم مهمان تيم فارس صدرنشين گروه دوم اين رقابت‌ها خواهد بود.

حسنوند ادامه داد: بازي رفت اين دو تيم در خرم‌آباد با نتيجه مساوي 2 بر 2 به پايان رسيد و هم‌اكنون تيم فارس با كسب 16 امتياز از 6 بازي در صدر جدول اين گروه قرار دارد و لرستان با يك بازي كم‌تر و 10 امتياز در رده دوم است.

وي تصريح كرد: اين مسابقات در 10 دور برگزار مي‌شود و به منظور تقويت تيم لرستان در نيم‌فصل حميدرضا مهرابي، ميثم جهانگيري، مصطفي آقايي و افشين بيرانوند به جمع نفرات ما اضافه شده‌اند.

_______________________________________

نتایج کامل هفته هفتم لیگ برتر فوتسال دانش‌آموزی :

گروه يك: البرز ۲ مازندران 0        کردستان ۵ خراسان رضوی ۲

شهرستان‌هاي تهران با قرعه استراحت مواجه بود

گروه دو: کرمانشاه ۲ فارس ۵       کرمان 3 بوشهر 0 (حاضر نشد)

لرستان با قرعه استراحت مواجه بود

 

+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و هفتم آذر 1390ساعت 21:54  توسط معلم ورزش | 

مسابقات دوومیدانی بین مدارس راهنمایی و متوسطه دخترانه بروجرد برگزار شد.

در مسابقات ویژه دانش آموزان مقطع راهنمایی 80 دانش آموز در قالب 12 تیم ورزشی در سالن ورزشی هفتم تیر این شهر با یکدیگر به رقابت پرداختند.

در پایان این مسابقات مدرسه راهنمایی فرزانگان اول شد و مقام‌های دوم و سوم را به ترتیب مدرسه راهنمایی بعثت و مدارس راهنمایی والیعصر و شاهد به طورمشترک ازآن خودکردند.

همچنین در مسابقات مقطع متوسطه 60 دانش آموز در قالب 9 تیم ورزشی در سالن ورزشی هفتم تیر با یکدیگر به رقابت پرداختند.

در این رقابت ها دبیرستان فردوس ، دبیرستان انصار به ترتیب اول و دوم شدندو دبیرستان های بوعلی و فرزانگان مشترکا مقام سوم را کسب کردند.

 

+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و هفتم آذر 1390ساعت 21:51  توسط معلم ورزش | 

پنج‌شنبه 24 آذر -  سالن شهيد مصطفي‌زاده خرم‌آباد:

دور چهارم گروه ۲:

گلستان 2 گيلان 0                آذربايجان غربي 2 لرستان 0

مرحله نهایی والیبال دانش آموزی کشور با شرکت ۸ تیم در ۲ گروه ۴ تیمی برگزاری شد

رده بندی نهایی گروه دو:

۱- آذربایجان غربی ۲- گلستان ۳- گیلان ۴- لرستان

  

+ نوشته شده در  جمعه بیست و پنجم آذر 1390ساعت 2:1  توسط معلم ورزش | 

طرح آموزش شنا ویژه دانش‌آموزان پسر و دختر مقطع تحصیلی سوم ابتدایی دلفان دراین شهرستان آغاز شد.

مدير آموزش و پرورش شهرستان دلفان گفت: اين طرح براي دو هزار و 700 دانش آموز پايه سوم ابتدايي دلفان در طول سال اجرا مي‌شود.

بهمن نريماني افزود: طرح آموزش شنا براي هر كلاس سه جلسه در هفته و در مجموع 12 جلسه آموزشي برگزار مي‌شود.

وي بيان كرد: اين طرح همزمان با سراسر كشور و با هدف آشنايي هر چه بيشتر دانش‌آموزان پايه سوم ابتدايي دلفان با ورزش شنا و استفاده از تأثير اين ورزش در نشاط و شادابي دانش آموزان اجرا مي‌شود.

 

+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و چهارم آذر 1390ساعت 13:26  توسط معلم ورزش | 

این مسابقات در رده راهنمائی به مدت دو روز در سالن کوثر پیگیری شد که در پایان

متولدین 76: محبوبه شمسی، یاسمن موحدی و مهدیه هدایتی.

متولدین 77: شادی زندلشنی، مریم شیخی‌پور و فاطمه حسنی.

متولدین: 78: لعیا لک، مبینا لشنی­زند و صبا موسوی.

متولدین 79: فاطمه سالاروند، ریحانه بهمنی و الناز توکلی.

و در مقطع متوسطه:

متولدین 74: پریسا دالوند، سارا عرفانی و مائده دبیری.

متولدین: 75: زینب جودکی، محبوبه مریدی و حدیث الماسی.

متولدین 76: معصومه نیک‌آبادی، سمانه اسفندیاری توانستند رتبه‌های برتر را به دست بیاورند و برای مسابقات استانی انتخاب شوند.

این رقابت­ها را فرزانه پیراهن‌سیاه، عصمت احمدوند، مریم یاراحمدی و سمیه شکری قضاوت کردند.

 

+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و سوم آذر 1390ساعت 23:25  توسط معلم ورزش | 

مقطع راهنمایی: این رقابت‌ها با شرکت 5 تیم به صورت دوره‌ای در کانون امام علی(ع) به مدت يك روز برگزار شد که در پایان: نمونه رشد(9 امتیاز) - شاهد(5/8 امتیاز) و آینده سازان با(5/4 امتیاز) اول تا سوم شدند.

در قسمت انفرادی:

میز یک: علی جوکار

میز دو: ابوالفضل خسروی

میز سه: عباس دالوند

میز چهار: امیرمحمد نوروزی

قهرمان شدند.

مقطع متوسطه: این مسابقات با شرکت 30 شطرنجباز در قالب 6 مدرسه در 5 دور به روش سوئیسی به مدت يك روز در کانون امام علی(ع) برگزار شد که در پایان: امیرحسین آروان - هومن خادم - محمدرضا درویشی و علی یاراحمدی عنوان‌های اول تا چهارم را به دست آوردند. در قسمت تیمی هم خوارزمی - شاهد و دهخدا به ترتیب اول تا سوم شدند.

قضاوت این مسابقات بر عهده مجيد كرامتي‌مقدم، روح الله شمسی و سامان فرشادی بود.

نفرات برتر برای شرکت در مسابقات استانی که 30 آذر و یکم دی‌ماه به میزبانی خرم آباد برگزار می‌شود شرکت خواهند کرد.

 

+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و یکم آذر 1390ساعت 23:40  توسط معلم ورزش | 

مسابقات فوتسال آموزشگاه‌های شهرستان دلفان برگزار شد.

در این مسابقات كه با شركت 60 تیم در سه مقطع ابتدایی، راهنمایی و متوسطه در سالن امام خمینی نورآباد برگزار شد در پایان در مقطع ابتدایی تیم‌های آیت‌اله طالقانی، شهدای معلم و شهید نظری و در مقطع راهنمایی مدارس شهید یوسفوند، دانش و شهید حسینی و در مقطع متوسطه نیز دبیرستان‌های صدرا و شهید بهشتی 1و2 به عناوین اول تا سوم دست یافتند.

 

+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و یکم آذر 1390ساعت 15:4  توسط معلم ورزش | 

با حضور 80 دانش‌آموز مقطع ابتدایی و راهنمایی از 11 شهرستان و منطقه، همایش کوهپیمایی دانش‌آموزی در کوه مدبه خرم‌آباد برگزار شد.

به گفته علي قربانی معاون پرورشی و تربیت‌بدنی آموزش و پرورش استان هدف از برگزاری این برنامه ورزشی، ایجاد انگیزه در بین دانش‌آموزان در جهت شرکت در مسابقات کشوری، تقویت روحیه و شادابی و اعزام برترین‌ها به مسابقات کشوری می‌باشد.

 

+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و یکم آذر 1390ساعت 14:44  توسط معلم ورزش | 

كارشناس مسوول تربيت‌بدني پسران آموزش و پرورش لرستان گفت: دور برگشت مسابقات گروه دوم واليبال ليگ برتر دانش‌آموزي كشور پنج‌شنبه و جمعه اين هفته با شركت 4 تيم در سالن شهيد توكل مصطفي‌زاده خرم‌آباد برگزار مي‌شود.

سپهدار محمدي‌محتشم اظهار داشت: مسابقات دور رفت در گيلان برگزار گرديد كه تيم لرستان با نتايج مشابه 2 بر يك برابر آذربايجان غربي و گلستان و 2 بر صفر برابر گيلان مغلوب شد.

وي افزود: همچنين به منظور ارتقا دانش دبيران ورزش استان، ماه آينده يك دوره كلاس مربي‌گري درجه 2 واليبال براي مردان زير نظر رمضان كوليوند مسوول انجمن واليبال آموزش و پرورش لرستان در خرم‌آباد برگزار خواهد شد.

 ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

نتایج دور رفت از مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌های لیگ والیبال دانش‌آموزی كشور:

گروه A به میزبانی همدان:

مازندران 2 شهرستان‌های تهران 0    شهرستان‌های تهران 2  تهران 0

 مازندران 2 همدان 0           شهرستان‌های تهران 2  تهران 1

گروه B به میزبانی گیلان:

لرستان 1 آذربایجان غربی 2       گلستان 2 گیلان 0

 گلستان 2  لرستان 1        گیلان 2 آذربایجان غربی 0

گیلان 2 لرستان 0          آذربایجان غربی 2ـ گلستان 1

در پایان دور رفت از رقابت‌های لیگ والیبال دانش‌آموزی از گروه A تیم مازندران به عنوان نخست رسید، تیم شهرستان‌های تهران دوم شد، تیم تهران به رتبه سومی رسید و تیم والیبال دانش‌آموزی همدان نیز به رتبه چهارمی بسنده کرد.

در گروه B نیز تیم میزبان یعنی والیبال دانش‌آموزی گیلان به عنوان نخست رسید، تیم گلستان دوم شد، تیم والیبال دانش‌آموزی آذربایجان غربی به رتبه سومی دست یافت و لرستان نیز با رتبه چهارمی به کار خود در دور رفت از مرحله یک چهارم نهایی لیگ والیبال دانش‌آموزی خاتمه داد.

 

+ نوشته شده در  یکشنبه بیستم آذر 1390ساعت 23:33  توسط معلم ورزش | 

رئيس اداره تربيت‌بدني آموزش و پرورش لرستان گفت: در هفته ششم مسابقات لیگ برتر دانش‌آموزی کشور، تیم فوتسال دانش‌آموزی لرستان برابر مهمانش تیم كرمانشاه به برتري رسيد.

مجتبي كلانتري‌فرد افزود: تیم دانش‌آموزی لرستان پس پيروزي مقابل كرمان و بوشهر، روز جمعه نیز موفق عمل کرد و در ورزشگاه شهید توکل مصطفی‌زاده خرم‌آباد تیم كرمانشاه را با نتیجه 6 بر يك در هم کوبید تا علاوه بر كسب 3 امتياز اين بازي، انتقام شكست دور رفت را نيز از اين تيم بگيرد.

وي اظهار داشت: تيم لرستان اكنون با کسب 10 امتیاز از 5 بازی پس از فارس در رده‌ی دوم جدول رده‌بندی گروه جنوب این رقابت‌ها قرار دارد و از شانس‌هاي مسلم صعود به جمع 4 تيم برتر كشور به شمار مي‌رود.

كلانتري‌فرد در ادامه گفت: برای تیم دانش‌آموزی لرستان آرمان خوشيار، سجاد بابایی، محمد بیرانوند، نیما محمدی‌محتشم، پوریا احمدی، امیرحسین رشنو، محمدرضا احمی‌پورعسکری، پدرام کرمی‌حسنوند، نوید هادیان‌حسن‌گاویار، علی‌رضا رضایی، آرمان خوشیار، مسلم اولادقباد به سرمربی‌گری داوود حسنوند، مربي‌گري فرشاد نادري و سرپرستی عبدالرضا سليماني به میدان رفتند.

 در دیگر بازی این گروه تیم بوشهر در زمین خود با دو گل مغلوب فارس شد.

 

+ نوشته شده در  جمعه هجدهم آذر 1390ساعت 15:36  توسط معلم ورزش | 

مسابقات آمادگی جسمانی مدارس پسران بروجرد در سالن شهدای دانش‌آموز این شهر برگزار شد  

در این مسابقات 105 ورزشكار در قالب 18 تیم در سه مقطع مختلف تحصیلی با یك‌دیگر به رقابت پرداختند.

در مقطع متوسطه این مسابقات دبیرستان حافظی، د اندیشه و شهید بهشتی عناوین اول تا سوم مسابقات را ازآن خودكردند.

در مقطع راهنمایی نیز مقام اول به ورزشكاران مدرسه راهنمایی اندیشه رسید و مدارس یاسین و راهنمایی سما به ترتیب دوم وسوم شدند

در مقطع ابتدایی مقام اول را دبستان شهید نیازی، مقام دوم دبستان امام حسین(ع) و مقام سوم را دبستان فرهنگیان كسب كردند

 

+ نوشته شده در  جمعه هجدهم آذر 1390ساعت 9:33  توسط معلم ورزش | 

1- تيم نظارت و داوري لرستان كار برگزاري مسابقه تيم‌هاي همدان و گيلان در چهارچوب ليگ دسته اول فوتسال دانش‌آموزي كشور بر عهده خواهد داشت.

بنا بر احكام اراسالي تربيت‌بدني وزارت، مجتبي كلانتري‌فرد به عنوان ناظر كل، عبدالرضا سليماني به عنوان ناظر فني و نريمان آزاديان و علي‌اكبر عالي‌نژاد به عنوان داور بازي تيم‌هاي همدان و گيلان كه صبح جمعه 18 آذر در همدان برگزار مي‌شود حضور مي‌يابند.

2- تيم فوتسال دانش‌آموزي لرستان نيز صبح جمعه در هفته ششم مسابقات ليگ برتر دانش‌آموزي كشور در سالن شهيد توكل مصطفي‌زاده خرم‌آباد ميزبان تيم كرمانشاه است.

3- به دليل اعلام تعطيلي روزهاي چهارشنبه و پنج‌شنبه، رقابت‌هاي دانش‌آموزان استان كه قرار بود در اين دو روز برگزار گردد به تعويق افتاد و تاريخ برگزاري آن‌ها متعاقباً اعلام خواهد شد.

 

 

+ نوشته شده در  یکشنبه سیزدهم آذر 1390ساعت 13:18  توسط معلم ورزش | 

در هفته پنجم و پاياني دور رفت ماسبقات ليگ برتر دانش‌آموزي كشور، تيم فوتسال دانش‌آموزي لرستان مهمانش تيم بوشهر را مغلوب نمود.

تيم دانش‌آموزي لرستان كه هفته قبل در كرمان برابر ميزبانش به برتري دو بر يك دست يافته بود، اين هفته نيز موفق عمل كرد و در حالي كه در ورزشگاه شهيد توكل مصطفي‌زاده خرم‌آباد ميزبان تيم بوشهر بود، اين تيم را با نتيجه 7 بر صفر در هم كوبيد تا با كسب 7 امتياز از 4 بازي پس از فارس در رده‌ي دوم جدول رده‌بندي گروه جنوب اين رقابت‌ها قرار گيرد.

براي تيم دانش‌آموزي لرستان مهدی آزادی، سجاد بابایی، محمد بیرانوند، نیما محمدی‌محتشم، پوریا احمدی، امیرحسین رشنو، محمدرضا احمی‌پورعسکری، سروش دهنوی، نوید هادیان‌حسن‌گاویار، علی‌رضا رضایی، آرمان خوشیار، مسلم اولادقباد به مربی‌گری داوود حسنوند و سرپرستی فرشاد نادری به ميدان رفتند.

 

+ نوشته شده در  جمعه یازدهم آذر 1390ساعت 21:46  توسط معلم ورزش | 

مسابقات بسکتبال آموزشگاه‌های بروجرد برگزار شد.

دراین رقابت‌ها که با حضور 5 تیم در سالن شهدای دانش‌آموز بروجرد بر گزار شد، تیم‌های دبستان‌های امید انقلاب، شهید نیازی و معرفت عنوان‌های اول تا سوم را کسب کردند.

 

+ نوشته شده در  جمعه یازدهم آذر 1390ساعت 21:44  توسط معلم ورزش | 

مسابقات شطرنج دانش‌آموزان دورود در مقطع ابتدایی پسران  با شرکت 35 شطرنج‌باز از 9 آموزشگاه در مورخ به مدت يك روز در کانون امام علی(ع) این شهرستان برگزار شد.

در پایان اين مسابقات كه در 5 دور به روش سوئيسي زير نظر مجيد كرامتي‌مقدم مسوول برگزاري اين مسابقات به انجام رسيد، امیرحسین ماکیانی، مهدی درمیانی، حسین درویشی و علی عبدی به ترتیب اول تا چهارم شدند.

در قسمت تیمی مدارس خیر تبریزی، صداقت و امام رضا(ع) عنوان‌های اول تا سوم را به دست آوردند.

 

+ نوشته شده در  پنجشنبه دهم آذر 1390ساعت 21:49  توسط معلم ورزش | 


 تیم رزم سلطان ایران با درخشش دانش‌آموزان ناحیه دو خرم آباد در مسابقات جهانی ترکیه 2011 به مقام قهرمانی رسید.
در مراسم استقبال از این قهرمانان که با حضور ناصر سپهوند مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو خرم آباد، اسکندر بازگیر معاونت پرورشی اين ناحیه و محمد کشوری کار شناس مسؤول تربیت بدنی ناحیه دو و جمعی از اولیاء ورزشکاران قهرمان حضور داشتند، سپهوند ضمن تبریک به این قهرمانان قول دادن در آینده نزدیک در مراسم تجلیل از نخبگان فرهنگی ورزشی مورد تشویق قرار گیرند.
لازم به ذکر است هدایت تیم ملی رزم سلطان ایران را  علی‌حسین فاضلی‌فرد مربی ارزنده لرستانی و آموزش و پرورش ناحیه دو خرم آباد به عهده داشت.
اسامی قهرمانان: سامان دهقان نژاد، رضا آزادمهر، حسین بگری و پیمان بارانی

+ نوشته شده در  سه شنبه هشتم آذر 1390ساعت 22:33  توسط معلم ورزش | 

مسابقات هندبال مدارس پسرانه بروجرد در دو مقطع راهنمایی و دبیرستان برگزار شد. 

این مسابقات با شركت 21 تیم ورزشی از مدارس این شهرستان در سالن شهدای هفتم تیر برگزار شد.
در مقطع راهنمایی تیمهای مدراس راهنمایی دكتر شهیدی، مدرسه راهنمایی نور دانش و مدرسه راهنمایی شاهد به ترتیب اول تا سوم شدند.
در مسابقات هندبال پسران مقطع متوسطه نیز مقام اول به تیم هندبال دبیرستان حافظی رسید و تیم‌های هنرستان طوسی و دبیرستان شهید بهشتی دوم وسوم شدند.

 

+ نوشته شده در  سه شنبه هشتم آذر 1390ساعت 22:26  توسط معلم ورزش | 

كارشناس مسوول تربيت‌بدني دختران آموزش و پرورش لرستان گفت: مسابقات دو صحرانوردي دانش‌اموزان دختر استان در دو مقطع راهنمايي و متوسطه با حضور 55 دانش‌آموز دونده از 7 شهر و منطقه استان در جاده كمربندي خرم‌آباد زير نظر زهره منتظري مسوول انجمن دو وميداني دختران آموزش و پرورش استان برگزار شد.

مهري هدايت‌پور افزود: در مسابقات مقطع راهنمايي كه به مسافت 3 كيلومتر برگزار شد، خديجه مرادي از بخش كاكاوند اول شد و زهرا عزيزي از ناحيه‌يك خرم‌آباد و سهيلا باقري از كاكاوند نيز دوم و سوم شدند.

وي افزود: در مجموع امتيازات تيمي مقطع راهنمايي تيم‌هاي كاكاوند، ناحيه‌يك و كوهدشت به ترتيب اول تا سوم شدند.

هدايت‌پور در ادامه اظهار داشت: مسابقات مقطع متوسطه نيز به مسافت 4 كيلومتر برگزار شد كه در نهايت فرشته جمالي‌نسب از كوهدشت زودتر از سايرين از خط پايان عبور نمود و آناهيتا امرايي و نيلوفر امرايي هز دو از رومشكان دوم و سوم شدند.

وي در پايان گفت: در رده‌بندي تيمي مقطع متوسطه نيز كوهدشت، رومشكان و ناحيه‌دو خرم‌آباد در رده‌هاي اول تا سوم قرار گرفتند.

+ نوشته شده در  یکشنبه ششم آذر 1390ساعت 13:21  توسط معلم ورزش | 

مرحله مقدماتي مسابقات واليبال ليگ دانش‌آموزي كشور پايان يافت و تيم لرستان با راه‌يابي به جمع 8 تيم برتر، موفق شد جواز حضور در مسابقات ليگ برتر اين مسابقات را كسب كند.

مرحله نهايي مسابقات واليبال دانش‌آموزي كشور در دو گروه به اين شرح برگزار مي‌شود:

گروه A : تهران، شهرستان‌هاي تهران، مازندران و همدان

گروه B : گیلان، لرستان، گلستان و آذربایجان غربی

بازی‌های رفت مرحله بعد در تاریخ 16 آذر و بازی‌های برگشت نیز در تاریخ 23 آذر به میزبانی استان گیلان در سالن شهید فاطمی کومله برگزار می‌شود.

 

+ نوشته شده در  شنبه پنجم آذر 1390ساعت 15:52  توسط معلم ورزش | 

تیم پینگ‌پنگ دانش آموزی لرستان برای نخستین بار در تاریخ ورزش پینگ‌پنگ استان به مقام سوم مسابقات لیگ برتر نوجوانان و نونهالان کشور رسید.

به گفته مسؤول انجمن پینگ پنگ آموزشگاه‌های استان، تیم پینگ پنگ دانش‌آموزی لرستان امسال با حمایت‌های مدیریت آموزش و پرورش و همکاری هیأت پینگ‌پنگ لرستان در مسابقات لیگ برتر نوجوانان و نونهالان کشورموفقیتی تاریخی برای ورزش دانش اموزی استان رقم زد.

محمدزاده افزود: در این مسابقات که به مدت 4 ماه با شرکت 6 تیم صنعت، نفت و گاز گچساران، به صورت رفت و برگشت برگزار شد تیم لرستان با شکست تیم‌های صنعت نفت آبادان، هیات پینگ‌پنگ کرمان و هیأت پینگ‌پنگ قم به مقام سوم نائل آمد.

بازیکنان تیم پینگ‌پنگ لرستان: علی نظری، احسان نظری، محمد نظری، محمد بداق، مهدی نجفی، علی‌رضا بیگدلی، مهدی ثابت و مهدی جلیلی

محمد محمدزاده(سرمربی)

عباس حسنوند و اسماعیل قنبری(مربیان تیم)

 

+ نوشته شده در  شنبه پنجم آذر 1390ساعت 15:48  توسط معلم ورزش | 

فرا رسیدن ماه محرم و ايام سوگواري حضرت ابا عبدالله الحسين را به كليه همكاران محترم تسلیت عرض می‌نماییم

اداره تربيت‌بدني اداره كل آموزش و پرورش لرستان

+ نوشته شده در  شنبه پنجم آذر 1390ساعت 13:18  توسط معلم ورزش | 

رئيس اداره تربيت‌بدني آموزش وپرورش لرستان از غلبه تيم لرستان بر كرمان خبر داد.

مجتبي كلانتري‌فرد اظهار داشت: تيم فوتسال دانش‌آموزي لرستان در هفته چهارم ليگ برتر دانش‌آموزي كرمان برابر ميزبانش تيم قدرتمند كرمان قرار گرفت و اين تيم را با نتيجه دو بر يك شكست داد.

وي افزود: تيم لرستان با كسب اين پيروزي مجموع امتيازاتش را از 3 بازي به عدد 4 رساند و پس از تيم فارس در رده دوم جدول گروه جنوب قرار گرفت.

كلانتري‌فرد تصريح كرد: رقابت‌هاي فوتسال ليگ برتر دانش‌آموزي كشور با حضور در 10 تيم در دو گروه شمال و جنوب در حال برگزاري است.

وي همچنين بيان داشت: تيم لرستان متشكل از مهدي آزادي، سجاد بابايي، محمد بيرانوند، نيما محمدي‌محتشم، پوريا احمدي، اميرحسين رشنو، محمدرضا احمي‌پورعسكري، سروش دهنوي، نويد هاديان‌حسن‌گاويار، علي‌رضا رضايي، آرمان خوشيار، مسلم اولادقباد به مربي‌گري داوود حسنوند و سرپرستي فرشاد نادري مي‌باشد.

 

+ نوشته شده در  جمعه چهارم آذر 1390ساعت 14:30  توسط معلم ورزش | 

یك دوره مسابقه اسكیت به مناسبت گرامی‌داشت هفته بسیج ویژه دانش آموزان مقطع ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان مدارس شهر بروجرد برگزار شد.

دراین مسابقات در مجموع 123 نفر در قالب30 تیم بایكدیگر به رقابت پرداختند.

در مقطع متوسطه پسران مقام اول را دبیرستان سما كسب كرد ومقام دوم به دبیرستان رهیختگان و مقام سوم به دبیرستان علوم و معارف اسلامی شهید مطهری رسید.

در مقطع راهنمایی مقامهای اول را مدرسه راهنمایی اندیشه ،مقام دوم مدرسه راهنمایی شهید بهشتی و مقام سوم را مدرسه راهنمایی سما كسب كردند.

همچنین در مسابقات اسكیت پسران مقطع ابتدایی مقام اول به دبستان سما ،مقام دوم دبستان شهدای حاج عمران و مقام سوم به دبستان شهید نیازی رسید.

 

+ نوشته شده در  پنجشنبه سوم آذر 1390ساعت 13:38  توسط معلم ورزش | 
 
صفحه نخست
پست الکترونیک
آرشیو
تربيت‌بدني‌آموزش‌وپرورش‌لرستان

اين وبلاگ بنا بر علاقه شخصي، توسط يكي از معلمان ورزش لرستان با هدف گردآوري اخبار و اطلاعات ورزشي مرتبط با آموزشگاه‌هاي استان از سايت‌ها و خبرگزاري‌ها را‌ه‌اندازي شده است







نوشته های پیشین
بهمن 1392
آذر 1392
آبان 1392
شهریور 1392
تیر 1392
خرداد 1392
اردیبهشت 1392
فروردین 1392
بهمن 1391
دی 1391
آذر 1391
آبان 1391
مهر 1391
شهریور 1391
مرداد 1391
تیر 1391
خرداد 1391
اردیبهشت 1391
فروردین 1391
اسفند 1390
بهمن 1390
دی 1390
آذر 1390
آبان 1390
مهر 1390
شهریور 1390
مرداد 1390
تیر 1390
خرداد 1390
اردیبهشت 1390
فروردین 1390
اسفند 1389
بهمن 1389
دی 1389
آذر 1389
آبان 1389
آرشيو
لينك‌ها
اداره كل آموزش و پرورش لرستان
تربيت‌بدني وزارت آموزش و پرورش
اداره كل ورزش و جوانان لرستان
نشريه لرستان ورزشي
اخبار ورزشي ‌ناحيه‌دو‌ خرم‌آباد
اخبار ورزش لرستان
معاونت‌پرورشي‌وتربيت‌بدني‌وزرات
سازمان‌ليگ‌دانش‌آموزي‌كشور
گروه‌آموزشي‌مقطع‌راهنمايي‌لرستان
اخبار‌ورزشي‌آموزش‌وپرورش‌دورود
نشريه نگاه
نسل بيداري
خبرگزاري يافته (لرستان)
خبرگزاري فرهنگيان
شركت ليزينگ و رفاه فرهنگيان
صندوق ذخيره فرهنگيان