مقالات ورزشی، گزارش مسابقات و فعالیت‌های تربیت‌بدنی شهرستان‌های لرستان
 گزارش كامل مسابقات واليبال ناحيه دو خرم آباد
مسابقات انتخابی والیبال دختران ناحیه 2 در مقطع متوسطه دوم روزشنبه مورخ93/9/29 در سالن یادگارامام باحضور 8تیم ازدبیرستانهای راضیه'مشارکتی فرهنگیان'صدیقه کبری'شهدای لشگر 'خدیجه کبری 1و2 'شاهد و غیرانتفاعی کوثر برگزارگردید.

جلسه قرعه کشی ساعت9 باحضور مربیان تیمهای شرکت کننده انجام شد وتیم ها در جدول دو حذفی به رقابت پرداختند و پس از انجام 16بازی تیم های شهدای لشگر'مشارکتی فرهنگیان'غیرانتفاعی کوثر و شاهد مقام های اول تا چهارم مسابقات را کسب نمودند.

نفرات برتر جهت حضور در تیم منتخب ناحیه 2برای مسابقات استانی توسط کمیته فنی مسابقات انتخاب شدند. داوری این دوره ازمسابقات توسط خانم ها فاطمه حافظی'سیده فاطمه قدرتی'صدیقه بهاروند'عاطفه دلفان'مهستا رایگان و فاطمه صادقی انجام گرفت

ضمنا سرپرست فنی مسابقات خانم فریده جلدانی انجمن والیبال ناحیه2 بود.

با تشكر از سركار خانم جلداني

|+| نوشته شده توسط مجيد کرامتی در یکشنبه سی ام آذر 1393  |
 موفقيت دونده هاي دانش آموز دورودي در مسابقات استاني
 
مسابقه دو صحرانوردی بین دانش آموزان آموزشگاههای استان لرستان روز سه شنبه مورخه 25/9/1393 در سه مقطع ابتدایی،دوره اول متوسطه و دوره دوم متوسطه برگزار شد که تیم دانش آموزان شهرستان دورود در مقطع ابتدایی موفق به کسب مقام اول در استان لرستان شد.
همچنین عباس پاپی دانش آموز مقطع ابتدایی شهرستان دورود در رده بندی انفرادی موفق به کسب مقام نخست استانی شد.
 
مربی تیم:احسان فرهادی
 
با تشکر از آقای داود سعیدی نیا از مسئولین هیئت دو و میدانی شهرستان دورود
|+| نوشته شده توسط مجيد کرامتی در یکشنبه سی ام آذر 1393  |
 نتايج مسابقات والیبال مقطع متوسطه دوره دوم شهرستان دورود
مسابقات والیبال مقطع متوسطه دوره دوم شهرستان دورود در روزهای دوشنبه تا چهارشنبه 93/9/24 لغایت 93/9/26 در سالن کوثر شهرستان دورود با حضور 9 تیم برگزار شد که در پایان تیم دبیرستان شیخ انصاری مقام اول را کسب نمود و تیمهای هنرستان امام حسین(ع) و دبیرستان شاهد بترتیب دوم و سوم شدند.
 
مسئول انجمن والیبال:ولی نریمانی
داوران:ولی نریمانی-رضا زارعی-علیرضا زارعی-مصیب قاسمی-حمید نریمانی
|+| نوشته شده توسط مجيد کرامتی در یکشنبه سی ام آذر 1393  |
  وبلاگ تخصصی المپیاد ورزشی بروجرد

به اطلاع می رساند اولین وبلاگ تخصصی المپیاد ورزشی راه اندازی شد همکاران محترم می توانندجهت دیدن فعالیتهای آموزشگاه های مختلف روی آدرس زیرکلیک نمایند

http://olampiadborujerd.blogfa.com

توضيح: كار بي نظير شهرستان بروجرد در برگزاري و پوشش مسابقات المپياد درون مدرسه اي استان بر كسي پوشيده نيست و اين حاصل تلاش جناب شريفي، گودرزي و تك تك همكاران و ورزشكاران شهرستان بروجرد است.

در ادامه كارهاي فرا استاني بروجرد، همكار گرامي جناب آقاي عليرضا شريفي وبلاگ تخصصي المپياد دورن مدرسه اي را هم راه اندازي كردند كه به نوبه خود در سطح كشور كم نظير است.

ضمن تشكر از ايشان و همكارانشان شما را به ديدن اين وبلاگ دعوت مي كنم.

 

|+| نوشته شده توسط مجيد کرامتی در یکشنبه سی ام آذر 1393  |
 مسابقات ژیمناستیک دختران متوسطه بروجرد

نتایج مسابقات ژیمناستیک متوسطه اول

 (انفرادی)

ردیف

آموزشگاه

همکار تربیت بدنی

مقام

بازیکنان برتر

1

توحید

زهرا آنی زاده

اول

مهنوش خورسندی

2

فرزانگان

مژگان فاضل

دوم

نگین گودرزی

3

سما

صبا بختیارزاده

سوم

مهدیه گودرزی

4

سما

صبا بختیارزاده

چهارم

فاطمه گودرزی

(غلامرضا)

5

حجاب

اقدس گودرزی

پنجم

فاطمه گودرزی

 ( بهرام)

6

توحید

زهرا آنی زاده

ششم

نادیا مقدسی

(تیمی) 

ردیف

آموزشگاه

همکار تربیت بدنی

مقام

1

توحید

زهرا آنی زاده

اول

2

سما

صبا بختیارزاده

دوم

3

حجاب

اقدس گودرزی

سوم

 

|+| نوشته شده توسط مجيد کرامتی در یکشنبه سی ام آذر 1393  |
  المپیاد ورزشی دبیرستان باقرالعلوم بروجرد

گزارش روند اجرای المپیاد ورزشی دبیرستان باقرالعلوم

جهت مشاهده گزارش وتصاویربه ادامه مطلب بروید


ادامه مطلب
|+| نوشته شده توسط مجيد کرامتی در یکشنبه سی ام آذر 1393  |
 مسابقات اسکیت قهرمانی استان
مسابقات اسکیت قهرمانی دانش آموزان پسر استان با قهرمانی تیم بروجرد در هر دو مقطع نوجوانان و جوانان خاتمه یافت.در این مسابقات که روز چهارشنبه 93/9/26 در پیست اسکیت اردوگاه کمالوند خرم آباد انجام پذیرفت شرکت کنندگان بروجردی موفق به کسب عناوین زیر گردیدند

نوجوانان

وحید محمدی                                         مقام اول 200 و300متر

علیرضابهرامی                                               مقام اول500متر

حبیب گودرزی                         مقام  دوم 300 متر و سوم 200متر

پوریاپوریاوردی                                             مقام سوم300متر

پارسا رسولی                         مقام دوم200متر و سوم300متر

حسین کرمی                                                  مقام دوم 500متر

جوانان

کامیاب زندی                                 مقام اول500متر و دوم300متر

محمدنصرالهی                               مقام اول300متر و دوم500متر

جهت مشاهده تصاویر این مسابقات به ادامه مطلب بروید


ادامه مطلب
|+| نوشته شده توسط مجيد کرامتی در یکشنبه سی ام آذر 1393  |
  جلسه گروه های آموزشی ابتدایی
روز سه شنبه 93/9/26 جلسه گروه های آموزشی معلمین تربیت بدنی مقطع ابتدایی در سالن گروه های آموزشی اداره برگزار گردید

در این جلسه ابتدا سرگروه های تربیت بدنی آقای هاشمی و خانم ذالی به تشریح برنامه های پیش رو در جلسه پرداختند

سپس آقای امینی به ارایه مطالبی مفید در خصوص آموزش رشته بسکتبال به همراه فیلم و نرم افزارپرداختند

در ادامه شریفی کارشناس تربیت بدنی اداره  پیشنهاداتی در خصوص پربار شدن بیشتر این جلسه بیان نمود

و در پایان برنامه های و اهداف جلسه بعدی از سوی سرگروه ها به شرکت کنندگان اعلام گردید.

|+| نوشته شده توسط مجيد کرامتی در یکشنبه سی ام آذر 1393  |
  دستورالعمل بازی های دبستانی و بومی محلی مدارس کشور

دستورالعمل بازی های دبستانی و بومی محلی مدارس کشور

جهت دانلود روی آدرس زیر کلیک نمایید

http://www.phyzio.blogfa.com/

 با سپاس از همکار محترم خانم دلفانی

|+| نوشته شده توسط مجيد کرامتی در یکشنبه سی ام آذر 1393  |
  پارمیدا گل باز

معرفی دانش آموزان برتر ورزشی شهرستان بروجرد

 پارمیدا گل باز      

   دانش آموز پایه ششم دبستان سما

رشته اصلی ورزشی: اسکیت       

دلیل  گرایش به ورزش: علاقه و هیجان 

 مقام های ورزشی

مقام اول  مسابقات اسکیت دختران ابتدایی سماء سراسر کشور 

در ماده های 200,500و1000متر

شهریورماه 1393

اصفهان

|+| نوشته شده توسط مجيد کرامتی در یکشنبه سی ام آذر 1393  |
 گزارش مسابقات ناحيه دو خرم آباد (قسمت دوم) بدون تصوير ارسالي!

گزارش برگزاری مسابقات شنا دانش آموزان دختر

برگزاری روز 23/9/93

نونهالان 10 و زیز10 سال:به ترتیب :50متر کرال سینه:شیدرخ خسروی-هلیا بیرانوند-نهاله ترک

50متر کرال پشت:شید رخ خسروی –رزا مهریان –بهار خاکسار

50متر قورباغه: نهاله ترک-هلیا بیرانوند

نونهالان 13تا12 سال:به ترتیب :50متر کرال سینه:فاطمه باغری –ثنا بارانی-حوریا رمضانی

50متر کرال پشت:ثنا بارانی-عسل طهماسبی-فاطمه باقری پور

50متر قورباغه: زهرا بهرامی-عاطفه بهرامی-ایدا محمدی

50متر پروانه:زهرا بهرامی

نونهالان 14-13 سال:به ترتیب :50متر کرال سینه:یگانه طهماسبی-نشاط خورشیدوند-غزل داودی بهاروند

50متر کرال پشت:پاریس بهاری

50متر قورباغه: یگانه طهماسبی-نشاط خورشید وند

50متر پروانه:مهرناز گدازگر-غزل داودی بهاروند

تیمی: مقام اول :شهید صدوقی

مقام دوم :شهید کامیاب –مقام سوم : حافظ

......................................................................................................................

گزارش برگزاری مسابقات فوتسال دانش اموزان دختر راهنمایی

برگزاری روز 24/9/93 تعدادتیمها :5

مقام اول: مدرسه فاطمه زهرا

مقام دوم مدرسه الغدیر

..........................................................................................................................

گزارش برگزاری مسابقات بازیهای بومی و محلی  دانش اموزان دختر راهنمایی

برگزاری روز 25/9/93 تعدادتیمها :5

مقام اول: دیستان شهدای ماسور

مقام دوم دبستان مهراب مرادی –سوم: شهید داود علی پناه

نتایج مسابقات پسران

گزارش برگزاری مسابقات دو ومیدانی دانش اموزان پسر

برگزاری روز 19/9/93 تعداد تیمها 16 مدرسه

نتایج انفرادی

به ترتیب اول تا سوم :ابتدایی

100متر نفرادی ابتدایی به ترتیب  علیرضا مرادعلیوند-حسام عبد الله زاده-سینا گله دار

 200متر ابتدایی به ترتیب –عارف نوری نژاد-طاها جعفری –علیرضا مرادعلیوند

400متر ابتدایی به ترتیب حسام عبد الله زاده-عارف نوری-مهدی رحیمی

پرش طول

نفر اول حسام عبدالله زاده-محمد مهدی علی پناه –امیر رضا صفر بیرانوند-احمد پور بیرانوند

پرتاب وزنه

 به ترتیب امیرحسین موسوی-امیرحسین خسروی-نیما ماکنعلی

.............

به ترتیب اول تا سوم راهنمایی

100متر نفرادی راهنمایی به ترتیب  سیاوش پاپی-امیربهاروند-نیما جلالی

 200متر راهنمایی به ترتیب –امیر بهاروند-سیاوش پاپی-مجید بیرانوند  

400متر راهنمایی به ترتیب مهدی مومنی-حسین شاکرمی-رضا نجم سهیلی

پرتاب وزنه

 مهدی نجاتی-محمد جواد نوردینی-سینا شاکرمی  

1500متر

سروش گل یاری-رضا قاید رحمت-امیر رضا ازادپور

نتایج تیمی:آموزشگاه باغرالعلوم-الدوره-قاضی اباد

......................................----------------------------------------------------------------

گزارش برگزاری مسابقات بومی و محلی  دانش اموزان پسر

برگزاری روز 24/9/93سالن نشاط

مسابقات با حضور آموزشگاههای ناحیه دو در جدول تک حذفی برگزار گردید.و تیم های غفاری – نمونه فرهنگیان-شاهدبه مقامهایی اول تا سوم

------------------------------------------------------------------------------------------------

گزارش برگزاری مسابقات تنیس روی میز   دانش اموزان دختر راهنمایی

برگزاری روز 18/9/93در سالن المپیک

مقظع ابتدایی: به ترتیب –یاسین ملکشاهی –آرش روانبخش-البرز حسنوند

مقطع راهنمایی: شایان بس خواسته-آریان ماسوری-مهدی بشارتیان-

................................................................................................................ 

گزارش برگزاری مسابقات طناب زنی ابتدایی پسران

ماده جاگینگ انفرادی : حسام عبدالله زاده-آروین مهرابی-سپهر امرایی

ماده امدادی: تیم اول دبستان قرنی-تیم دوم دبستان فرهنگیان –تیم سوم دبستان مهراب مرادی

ماده دبل تاچ: دبستان روح اله قاضی-

ماده انفرادی نمایشی-سپهر امرایی-حسام عبداله زاده-محمد جوکار

..............................................................................................................

گزارش برگزاری مسابقات بسکتبال دانش اموزان پسرابتدایی

برگزاری روز 15/9/93

مقام اول روح اله قاضی-شهید اوینی –فرهنگیان

---------------------------------------------------------------------------

گزارش برگزاری مسابقات هندبال دانش اموزان پسر ابتدایی و راهنمایی

برگزاری روز 12/9/93 با شرکت 5 تیم راهنمایی و دو تیم ابتدایی

مقام های ابتدایی : شهید اوینی-مشارکتی-مهراب مرادی-

مقام های راهنمایی: استعدادهای درخشان-شهید محمد الدوره

با تشكر از سركار خانم آزادي

|+| نوشته شده توسط مجيد کرامتی در یکشنبه سی ام آذر 1393  |
 نتايج مسابقات استانی رشته کاراته دختران

 

مسابقات استانی رشته کاراته دختران روز یکشنبه 16/9/93  در سالن صالحی راد در رشته های  کاتا و کومیته انفرادی در دومقطع متوسطه اول و دوم با حضور 70 ورزشکار از شهرستان های خرم آباد ،نورآباد ،معمولان ،الیگودرز وبروجرد برگزارشد که نتایج تیمی مسابقات به شرح زیر می باشد:

ردیف

تیم

مقام

تعداد مدال

1

ناحیه 1 خرم آباد

اول

9 مدال طلا

2

ناحیه 2 خرم آباد

دوم

3 مدال طلا

3

نورآباد

سوم

1 مدال طلا

 

 تیم های بروجرد ،الیگودرز ، معمولان نیز به ترتیب مقامهای چهارم تا ششم  را به خود اختصاص

دادند. لازم به ذكر است مسابقات کشوری کاراته در بهمن ماه سال جاری برگزار خواهد شد. 

با تشكر از سركار خانم سلاطي

|+| نوشته شده توسط مجيد کرامتی در پنجشنبه بیست و هفتم آذر 1393  |
 نتايج مسابقات استانی رشته دو صحرانوردی دختران

مسابقات استانی رشته دو صحرانوردی دختران روز دوشنبه 24/9/93  در پیست دو و میدانی ورزشگاه تختی خرم آباد در دو مقطع متوسطه اول و دوم با حضور 65 ورزشکار برگزارشد که نتایج مسابقات به شرح زیر می باشد:

 

تعداد شرکت کنندگان مقطع متوسطه اول:32 نفر

تعدادتیم های شرکت کننده:8 تیم (ناحیه 2 – معمولان- الشتر- کوهدشت- ززوماهرو- رومشکان- بیرانشهر- نورآباد)

نتایج متوسطه اول

 

1

 

 

معصومه مرادی سگوند

 

ناحیه 2

 

اول

 

2

 

فاطمه صادقی

 

بیرانشهر

 

دوم

 

3

 

زهرا دالوند

 

ناحیه 2

 

سوم

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تعداد شرکت کنندگان مقطع متوسطه دوم:33 نفر

تعداد تیم های شرکت کننده:9 تیم (ناحیه 1- ناحیه 2- الشتر- بیرانشهر- ززوماهرو- نورآباد- راه آهن- رومشکان- کوهدشت

نتایج متوسطه دوم

 

ردیف

نام بازیکن

شهرستان /منطقه

مقام

 

1

 

مریم حسنوند

 

نورآباد

 

اول

 

2

 

 

زینب شیخ ثانی

 

ززوماهرو

 

دوم

 

3

 

 

زهرا عزیزی

 

ناحیه 1

 

سوم

|+| نوشته شده توسط مجيد کرامتی در پنجشنبه بیست و هفتم آذر 1393  |
 برگزاری کلاس آموزش پیشگیری از ایدز (ويسيان)
یک دوره کلاس کارگاهی آموزش پیشگیری از ایدز در آموزشگاه های دوره اول و دوم متوسطه ویسیان با حضور بیش از 120 نفراز دانش آموزان برگزار گردید.

در ضمن آموزش های لازم این دوره توسط آقای مهدی ویسکرمی و با حضور آقای قندی پور کارشناس تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش ارائه گردید و تعداد 400 برگ بروشور راه های پیشگیری از ایدز در بین آموزشگاه های منطقه توزیع شد.

|+| نوشته شده توسط مجيد کرامتی در چهارشنبه بیست و ششم آذر 1393  |
 اخبار ورزشي ناحيه 2 خرم آباد (آذر 93)

مسابقات هندبال دانش آموزان دختر راهنمایی و ابتدایی ناحيه 2 مورخ 19/9/93 به مصاف همديگر رفتند كه در پايان تیمی های راهنمايي مبعث، ریحانه و اسما به ترتیب اول تا سوم شدند تيم هاي ابتدایی مدرسه تلوری، شهید آوینی و شهدای ماسور حائز رتبه هاي برتر شدند.

......................................................................................................................

در رشته شطرنج نيز نازنین فلاحی-فاطمه احمدی تبار –محدثه یاسمی فرد- آیدا مرادی(متوسطه اول) و فاطمه عارفی افروز سلاحورزی-نازنین شایان لیلا غلامی(متوسطه دوم) به عنوان نفرات منتخب ناحيه 2 جهت شركت در مسابقات استاني انتخاب شدند.

لازم به ذكر است اين مسابقات 12 آذرماه برگزار شد.

...........................................................................................................................

نتايج مسابقات دو و میدانی دانش آموزان دختر ناحيه 2 كه مورخ 13 آذرماه برگزار شد.

به ترتیب اول تا سوم :ابتدایی نتایج تیمی نسرین قدمی –تختی –شهدای ماسور

100متر نفرادی ابتدایی به ترتیب  متر فاطمه صفر بیرانوند-راضیه نیک نژ اد –سارا محمدی –لیلا یعقوبی

 200متر ابتدایی به ترتیب –نیلوفر حیدری –نگار حیات الغیب –زهرا عبدی –سارا محمدی

600متر ابتدایی به ترتیب الناز امیدی –زهرا شاد مهر –پردیس مرادی – رضوان بیرانوند

پرش طول

نفر اول شبنم ترکاشوند –زهرا نجفی –هستی نجفی –نگار حیات الغیب

پرتاب وزنه به ترتیب زهرا نجفی –راضیه زید علی –عسل خورشیدوند-پریوش کرمی

.............

به ترتیب اول تا سوم راهنمایی نتایج تیمی ریحانه –مبعث –مرساد

100متر نفرادی راهنمایی به ترتیب  متر سارا امیدی –شیبا بیگی نژاد –اسرا طولابی –یاسمن رضاییان

 200متر راهنمایی به ترتیب –نیلوفر رستمی –زهرا دالوند-مریم اسدی –فاطمه دریکوند

600متر راهنمایی به ترتیب شیدا طولابی –مینا رایگان-غزل حاتمی –زینب شاکرمی

800متر راهنمایی: معصومه مرادی –فاطمه موسوی نسیم شیر نزاد –شبنم ملکی

پرتاب وزنه  حنانه چراغی –فاطمه میرزایی-فاطمهع زندیان-فاطمه الفتی

پرش طول:زهرا دالوند-رکسانا حیدری –فاطمه رک رک-فاطمه عبدالی

......................................----------------------------------------------------------------

 نتايج مسابقات بدمینتون  دانش آموزان دختر راهنمایی ناحيه 2 كه در تاريخ 12 آذرماه در سالن نشاط خرم آباد برگزار شد:

به ترتیب زینب رشید نیا –آیدا رشنو - نازنین رحیمی- شیرین شاهیوند

............................................................................................................................ 

نتايج مسابقات دوی صحرانوردی دانش آموزان دختر متوسطه دوم ناحيه 2 كه در تاريخ 6 آذرماه به ميزباني دبیرستان المپیک در سه مقطع برگزار گردید:

ابتدایی:تختی-شهید قرنی-نسرین قدمی

راهنمایی مقام اول:مبعث

دبیرستان صدیقه کبری مقام اول

......................................................................................................................................

نتايج مسابقات تنیس روی میز ابتدایی دانش آموزان دختر ناحيه 2 كه مورخ 13 آذر در سالن نشاط برگزار شد به شرح زير است:

به ترتیب شهید اوینی

داوود علی پناه-مهراب مرادی

نتایج انفرادی

عسل رحمتی – فاطمه صالحی- نیلوفر رضایید

با تشكر از سركار خانم آزادي جهت ارسال گزارش مسابقات

|+| نوشته شده توسط مجيد کرامتی در چهارشنبه بیست و ششم آذر 1393  |
 کارگاه آموزش پیشگیری از آسیب های اجتماعی ویژه والدین(ويسيان)
کلاس کارگاه آموزشی پیشگیری از آسیب های اجتماعی با عنوان مهارت های فرزند پروری در تاریخ 93/9/24 با حضور دکتر کریم جوزایی و قندی پور کارشناس تربیت بدنی و سلامت اداره آموزش و پرورش منطقه ویسیان در مجتمع شهید عباس ویسکرمی چم دیوان جهت والدین دانش آموزان با بیش از 50 نفر برگزار گردید.

دکتر جوزایی مهارت ها  و روش ها  و سبک های فرزند پروری را به اولیاء دانش آموزان ارائه نمودند.

در پایان از زحمات آقایان رجبی و محمدی و سرکارخانم بیرانوند تقدیر و تشکر بعمل می آید.

 

|+| نوشته شده توسط مجيد کرامتی در چهارشنبه بیست و ششم آذر 1393  |
 نتایج مسابقات شطرنج پسران آموزشگاه های لرستان مقطع متوسطه دوم

نتایج مسابقات دانش آموزی استان مقطع متوسطه دوم

مسابقات شطرنج دانش آموزی پسران در مقطع متوسطه اول با حضور 6 تیم از شهرستان – مناطق استان مورخ 23 آذر93 در سالن یادگار امام خرم آباد برگزار شد که در پایان تیم های ناحیه یک(16 امتیاز)، بروجرد(16 امتیاز و با پوئن شکنی کمتر دوم) و دورود(13 امتیاز) به ترتیب اول تا سوم شدند.


در رده بندی انفرادی:

میز یک:

1 – عبدی (دورود)

2 – شجاعی (بروجرد)

3 – حسین سپهوند (ناحیه یک)

میز دو:

1- هاشمی(دورود)

2- رضا یوسفوند(الشتر)

3- عربان(بروجرد)

میز سه:

1- یگانه مکاری(بروجرد)

2- عالی پور(ناحیه یک)

3- کاظمی(دورود)

میز چهار:

1 – پوشنده(بروجرد)

2- مهدی درمیانی(دورود)

3- صبوری(ناحیه یک)

http://newschess.persianblog.ir

|+| نوشته شده توسط مجيد کرامتی در سه شنبه بیست و پنجم آذر 1393  |
 نتایج مسابقات شطرنج پسران آموزشگاه های لرستان مقطع متوسطه اول

نتایج مسابقات دانش آموزی استان مقطع متوسطه اول

مسابقات شطرنج دانش آموزی پسران در مقطع متوسطه اول با حضور 7 تیم از شهرستان – مناطق استان مورخ 23 آذر93 در سالن یادگار امام خرم آباد برگزار شد که در پایان تیم های دورود(21 امتیاز)، بروجرد(20 امتیاز) و ناحیه یک(14 امتیاز) به ترتیب اول تا سوم شدند.

در رده بندی انفرادی:

میز یک:

1 – عبدی (دورود)

2 – شجاعی (بروجرد)

3 – حسین سپهوند (ناحیه یک)

میز دو:

1- هاشمی(دورود)

2- رضا یوسفوند(الشتر)

3- عربان(بروجرد)

میز سه:

1- یگانه مکاری(بروجرد)

2- عالی پور(ناحیه یک)

3- کاظمی(دورود)

میز چهار:

1 – پوشنده(بروجرد)

2- مهدی درمیانی(دورود)

3- صبوری(ناحیه یک)

 http://newschess.persianblog.ir

|+| نوشته شده توسط مجيد کرامتی در سه شنبه بیست و پنجم آذر 1393  |
  مهدی نظامی

معرفی دانش آموزان برتر ورزشی شهرستان بروجرد

مهدی نظامی     متولد:1376  

   دانش آموز سال سوم دبیرستان فرهیختگان رشته ریاضی فیزیک 

رشته اصلی ورزشی: دوومیدانی -ماده  110  متر با مانع       

اولین مربی: آقای عبدالرضا فتوت گهر

دلیل  گرایش به ورزش: علاقه و هدایت های پدر و ماستاد محمد حسین سامانی

 مقام های ورزشی 

مقام اول نونهالان کشور (300متر با مانع) سال 1391-یزد 

مقام سوم نونهالان کشور(110متر با مانع)سال 1391- کرمانشاه

مقام اول نوجوانان کشور(110متر با مانع)-سال 1393تهران

مقام اول مسابقات انتخابی برترین های دوومیدانی کشور(110 متر با مانع) سال 1393قم

مقام سوم نوجوانان کشور(400متر با مانع) سال 1393 تهران

مقام سوم جوانان کشور(110متر با مانع) سال 1393 کرمانشاه

مقام سوم قهرمانی کشور(100 مترسرعت) سال 1393 همدان

علاوه بر عناوین فوق نامبرده دارای مقام های استانی و شهرستانی فراوانی نیز می باشد

موفقیت های این ورزشکارحاصل تلاشها وحمایتهای دلسوزانه پدرش جناب آقای شیرخدا نظامی که خود از ورزشکاران پیشکسوت بروجردی است می باشد

|+| نوشته شده توسط مجيد کرامتی در جمعه بیست و یکم آذر 1393  |
  فاطمه معظمی

معرفی دانش آموزان برتر ورزشی شهرستان بروجرد

فاطمه معظمی     متولد:1376  

   دانش آموز سال چهارم دبیرستان شاهد 

رشته اصلی ورزشی: کاراته سبک شوتوکان و ریو بوکای       

اولین مربی: رضوان فتاحی

دلیل  گرایش به ورزش: علاقه  و تشویق های پدر و مادر

 مقام های ورزشی 

اول کاتا و سوم کمیته سال 1386 - کرج 

دوم مسابقات کشوری سبک ریوبوکای - تهران

اول استانی سال 1391 در کاتای تیمی- خرم آباد

اول استانی و اول کشوری سال1393-خرم آباد وتهران
علاوه بر عناوین فوق نامبرده دارای مقام های استانی و شهرستانی دیگری نیز می باشد

|+| نوشته شده توسط مجيد کرامتی در جمعه بیست و یکم آذر 1393  |
 
start logo cod off http://yaftenews.ir/ -->

پایگاه خبری تحلیلی یافته

 
 
بالا